

3 846 ₴
Опис товару
Крісло Orfe – це пропозиція для людей, які цінують сучасність та креативність в інтер'єрі. Класична форма стільця і продумана деталь у вигляді ручки роблять меблі не тільки зручними у використанні, але й дуже практичними. Сучасна вельветова оббивка та злегка скошені ніжки надають конструкції легкість та стильність. Видимий рядок на спинці разом з текстурою вельвету створюють цікаву комбінацію, що привертає увагу і надає інтер'єру особливого характеру. Стілець підійде для вітальні, їдальні або молодіжної кімнати. Присвячується як класичним, так і більш сучасним та лофтовим аранжуванням.
Матеріал: тканина Fjord 15 / метал
Колір: сірий / матовий чорний
Габаритні розміри:
Особливості товару:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Вельвет |