

3 940 ₴
Valente Matt Velvet – це крісло, призначене для користувачів, які цінують комфорт та сучасний дизайн. Крісло з м'яким сидінням оброблене матовим приємним на дотик оксамитом. Акуратно підібраний оббивний матеріал виглядає дуже елегантно та сучасно. Стілець спирається на міцний металевий каркас, фарбований порошковою фарбою чорного матового кольору. Стрункі ніжки та профільоване сидіння створюють враження легкості меблів, що дозволить розставити її у багатьох стилях інтер'єру, незалежно від розміру приміщення. Стілець рекомендується як для вітальні, так і для їдальні. Крісло має дуже практичне сидіння, що обертається.
Матеріал: тканина Velvet 85 / метал
Колір: сірий / чорний матовий
Габаритні розміри:
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Вельвет |