



4 948 ₴
Обідня стілець з м'якою оббивкою
Розкішне крісло Linea Velvet виготовлено фахівцями Signal меблі з надзвичайно приємною на дотик тканини, яка зробить будь-яке використання крісла чистим задоволенням. Стьобана спинка і м'яке сидіння зі зручними підлокітниками на широко розставлених ніжках відмінно впишуться в будь-яку сучасну вітальню і офіс. Сірий стілець Linea Velvet в поєднанні з чорним килимком ніжок - елегантне доповнення в стилі лофт або гламур.
Матеріал: тканина bluvel 68 / метал
Колір: каррі / матовий чорний
Габаритні розміри:
висота стільця: 82 см
глибина сидіння: 43 см
ширина сидіння: 59 см
висота сидіння: 48 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Желтый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |