

5 496 ₴
Крісло Boogie Velvet – ідеальна пропозиція для інтер'єрів у стилі модерн та гламур. М'яке профільоване сидіння, обшите приємним на дотик оксамитом бежевого кольору, робить використання меблів винятково комфортним. Точкова прострочка на сидінні та спинці стільця додає стильності та легкості – спинка стільця гладка. Основа стільця є міцною металевою хрестовиною, забарвленою в чорний матовий колір, а ніжки оздоблені пластиковими кінцями, що захищають підлогу від подряпин. Крісло має практичну функцію повороту на 180 градусів – пружинний механізм автоматично повертає крісло у вихідне положення. Стілець рекомендується для сучасних аранжувань любителям комфорту та корисних рішень.
Матеріал: оксамитова тканина bluvel 28 / метал
Колір: бежевий / чорний
Габаритні розміри:
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 890 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |