

3 574 ₴
Сучасне вельветове крісло Chic – ще одна модель бестселера Signal Meble – стільці Chic. М'яке сидіння з прострочкою обшите приємним на дотик вельветом. Chic – це насамперед зручне, комфортне, профільоване сидіння, яке дозволить розслабитись сидячи. Сидіння розміщене на стійкій металевій основі, покритій порошковою фарбою чорного матового кольору. Стілець зручний і міцний. Матеріали, що використовуються, - сировина найвищої якості. Ніжки стільця виконані накладками для захисту підлоги від пошкоджень. Вельветовий стілець Chic можна адаптувати до сучасних аранжувань та стилів лофт, гламур та модерн.
Матеріал: вельвет Fjord 66 / метал
Колір: карі / чорний
Габаритні розміри:
Особливості продукту:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Желтый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Песочно-желтый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Вельвет |