




5 405 ₴
Стильне стьобана крісло сірого кольору з підлокітниками
Сучасний сірий стілець Franco Velvet поєднує в собі всі переваги крісла зі стилем комфорту крісла. Він відмінно підійде як для вітальні, так і для їдальні. Широка спинка з оксамитової підкладкою подарує відчуття розслаблення і відпочинку. Міцні, але тонкі ніжки контрастують з елегантною формою крісла, що робить його ідеальним доповненням до будь-якого журнальному столику або столика. Внутрішня частина спинки елегантно простьобаних, спинка гладка. Металеві ніжки стільця пофарбовані в чорний матовий колір і прикрашені блискучим золотистим акцентом. Все це виглядає дуже елегантно і сучасно. Стілець додасть пишності будь-якої композиції і додасть стилю інтер'єру.
Матеріал: оксамит bluvel 14 / метал
Колір: сірий / матовий чорний / золотий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет каркаса | Черный, Золотой |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |