


3 664 ₴
Опис товару
Стілець Fox з оббивкою з сірого оксамиту
Сірий стілець Fox Velvet - ідеальний стілець для сучасних аранжувань, красивий стілець, оббитий оксамитом, освіжить будь-який інтер'єр, додасть йому новий вираз і шик. Міцна основа крісла виготовлена ??з металу, пофарбованого в чорний матовий колір. Сидіння стільця оброблено бархатистою переливається тканиною. Оббивка меблів міцна і стійка до пошкоджень. Оксамитовий стілець Fox - це класичний дизайн в сучасній інтерпретації, він відмінно підійде в якості сидіння за столиком або журнальним столиком.
Матеріал: тканина оксамит 93 оббивка / метал
Колір: сірий / чорний
Габаритні розміри:
висота стільця: 86 см
глибина сидіння: 39 см
ширина сидіння: 44 см
висота сидіння: 46 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |