



2 931 ₴
Оксамитовий стілець на золотих ніжках
Сучасний темно-синій стілець Eros з золотими ніжками від Signal - це нова пропозиція для сучасних інтер'єрів у гламурному стилі. Просте за формою крісло надзвичайно зручний та зручне. М'яке сидіння оброблено оксамитом модного темно-синього кольору. Стілець спирається на міцні металеві ніжки, пофарбовані в золотий колір. Крісло виглядає дуже елегантно і сучасно.
Матеріал: оксамитова тканина / метал BLUVEL 86
Колір: темно-синій / золотий
Габаритні розміри:
висота стільця: 87 см
глибина сидіння: 41 см
ширина сидіння: 47 см
висота сидіння: 50 см
максимальне навантаження: 120 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Цвет каркаса | Золотой |
| Цвет обивки | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |