
2 748 ₴
Стілець авангард в індустріальному стилі
Стілець modern Look від Signal Furniture обтягнутий міцною і легкою в догляді еко-шкірою. Коричнева стеганая обробка в поєднанні з тонкими чорними матовими ніжками відмінно доповнить обстановку як вдома, так і офісу. Крісло, завдяки своїй елегантності, є прекрасним доповненням стилю лофт і гламур.
Матеріал: кожзам / метал
Колір: коричневий / чорний мат
Габаритні розміри:
висота стільця: 88 см
глибина сидіння: 38 см
ширина сидіння: 45 см
висота сидіння: 50 см
Особливості продукту:
легко очистити
м'яке стьобана сидіння
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Коричневый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |