




2 748 ₴
Стильне крісло в сучасному стилі
Сучасне крісло TOBY від Signal меблі додасть характеру нашої їдальні або вітальні, а також відмінно підійде для кімнати підлітка і на терасі. Крісло буде мати гарний вигляд як усередині, так і зовні. Він повністю виготовлений з міцного поліпропіленового пластику, а чорний колір робить їх непідвладними времені.Дополнітельним перевагою є складання стільців один на одного, завдяки чому вони займають мало місця, коли ними не користуються.
Матеріал: ПП пластик (поліпропілен)
Чорний колір
Габаритні розміри:
висота стільця: 81 см
глибина сидіння: 51 см
ширина сидіння: 55 см
висота сидіння: 46 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | пластик |