


6 686 ₴
М'яке крісло в стилі гламур
Сучасний сірий стілець Prado - красивий дизайнерський стілець для сучасних столових і віталень. За формою стілець нагадує мушлю, тому виглядає оригінально і стає прикрасою інтер'єру в нашому домі. У нього широка і зручна спинка, яка ідеально підходить для відпочинку за чашкою кави або чаю. Спинка стільця гладка. Ніжки виготовлені з металу, пофарбованого в золото. Стілець, присвячений аранжуванням в сучасному гламурному стилі.
Матеріал: тканина до 156 / метал
Колір: сірий / золотий
Габаритні розміри:
висота стільця : 82 см
глибина сидіння: 44 см
ширина сидіння: 52 см
висота сидіння: 49 см
максимальне навантаження: 120 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Золотой |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |