




3 846 ₴
Ексклюзивне крісло в стилі гламур
Елегантне крісло Lotus Velvet - це предмет меблів, який додає характер в інтер'єр, оформлений в гламурному стилі. Крісло обшито приємною на дотик бархатистою тканиною зеленого кольору. Тонка прострочки спинки надає їй піднесений характер, що надає інтер'єру стилю. Більш широка спинка і витончені м'які підлокітники роблять його ще більш комфортним. Стілець має гарні чорні матові ніжки. Вся конструкція стабільна і гарантує задоволення при повсякденному використанні.
Матеріал: bluvel 78 оксамит / метал
Колір: зелений / чорний мат
Габаритні розміри:
висота стільця: 91 см
глибина сидіння: 45 см
ширина сидіння: 52 см
висота сидіння 51 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Зелёный |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Зеленый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 910 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |