



17 710 ₴
Опис товару
Крісло Billy з м'якою оббивкою
Крісло Billy від Signal - надзвичайно практичний і елегантний предмет меблів. Він має функції розкладання, що робить його ідеальною альтернативою сну в разі появи гостей без попередження. Він також буде працювати як меблі для вітальні з книгою, чашкою улюбленого напою або перед телевізором. Він обтягнутий міцної сірою тканиною, яку легко утримувати в чистоті. Ажурна рядок додає шарму і сучасності. Меблі тримається на дерев'яних ніжках з бука. Крісло чудово підійде як частина обладнання вітальні або молодіжної кімнати.
Матеріал: матеріал крана 137 / дерево
Колір: сірий / бук
Габаритні розміри:
висота: 82 см
висота сидіння: 42 см
ширина: 103 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота кресла с учетом спинки | 82 см |
| Высота посадочной части кресла | 42 см |
| Глубина кресла | 147 см |
| Ширина кресла | 103 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |