
5 496 ₴
Опис товару
Модне крісло для залу очікування, кабінету, вітальні ТМ-1
Крісло TM-1 - це сучасне крісло з оббивкою з оксамиту для вітальні, офісу, офісу. Крісло має зручну м'яку спинку і сидіння з наповнювачем з губки, оббите якісним оксамитом. Крісло надзвичайно зручне і універсальне, профільоване крісло і підлокітники забезпечують винятковий комфорт сидіння. Крісло є в багатьох колірних варіантах, що дозволяє йому ідеально гармоніювати з інтер'єром.
Для створення унікального гарнітура рекомендуємо спеціальний диван ТМ-2, ТМ-3.
Матеріал: оксамитова тканина Bluvel 28
Бежевий колір
Габаритні розміри:
висота: 76 см.
висота сидіння: 46 см.
ширина: 67 см.
глибина: 47 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота кресла с учетом спинки | 76 см |
| Высота посадочной части кресла | 46 см |
| Глубина кресла | 47 см |
| Ширина кресла | 67 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Ткань |