

1 915 ₴
Опис товару
«Стільці для їдальні не тільки функціонально незамінні в нашому інтер’єрі, але й створюють атмосферу в їдальні. Стильні стільці ETHAN для їдальні забезпечують необхідний комфорт для сидіння, щоб вечеря з родиною та друзями набула свого характеру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Темно-зеленый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 915 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |