


7 864 ₴
Ліжко-диван Valencia – чудово доповнить дитячу кімнату. Такий вибір ліжка забезпечує неординарний вигляд і одночасно якісний відпочинок дитини, а для компактного зберігання постільних речей передбачена досить велика шухляда з двома відділеннями для білизни.
Виготовлене ліжко з ламінованої ДСП. Це надійний, міцний та екологічний матеріал, що демонструє відмінні експлуатаційні характеристики та зносостійкість. Основа під матрац – букові ламелі 25 мм, на стрічці. Оббивка спинки з тканини велюр.
Матрац в комплектацію не входить, можна придбати додатково.
Характеристики:
Колір оббивки: Lime
Габаритні розміри ліжка:
Доступні розміри ліжка:
Ширина ліжка: 85.5 см або 95.5 см
Габарити спального місця:
80x190 см або 90x190 смКомплектація ліжка:
Ліжко додатково може комплектуватися захисним бортиком для безпеки дитини під час сну.
Розміри захисного бортика (додаткове замовлення):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Лайм |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Матрас | Нет |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 38.5 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 85.5 см |
| Длина детской кровати | 193 см |
| Общая высота детской кровати | 65.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Защитный бортик | Без бортика |
| Розмiр спального мiсця | 80x190 |