



8 214 ₴
Опис товару
Скляний обідній стіл з малюнком зверху
Стіл GD-082 від Signal меблі - це пропозиція для людей, які цінують простий і естетичний сучасний стиль. Стільниця зроблена зі скла прямокутної форми із закругленими кутами. Біля столу розкладається стільниця з цікавим графічним візерунком. Основа - міцний металевий каркас. Проста і міцна конструкція прослужить довгі роки, а класичний вигляд не вийде з моди, незважаючи на час.
Матеріал: загартоване скло / метал
Колір: чорний / хром
Габаритні розміри:
довжина: 80 см
довжина в розкладеному стані: 131 см
ширина: 80 см
висота: 75 см
Особливості продукту:
прямокутна стільниця з загартованого скла <

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1310 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Стекло |
| Користувацькi характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |