




10 076 ₴
Опис товару
Сучасний ігровий стіл
Письмовий стіл B-006 від Signal меблі - цікаве поєднання сучасності і простоти. Чорний верх покритий поліуретановим шпоном, що робить його не тільки практичним, але і довговічним. Двоколірні ніжки виготовлені з міцної сталі, що забезпечує стійкість всієї конструкції. Стіл оснащений необхідними аксесуарами для плеєра, такими як утримувач для навушників і підсклянник. Додатковою перевагою є світлодіодна панель з дистанційним управлінням і два спеціальних кабельних введення. Ця пропозиція для справжнього геймера.
Матеріал: МДФ + шпон ПУ / метал
Колір: чорний / червоний, світлодіодні ліхтарі
Габаритні розміри:
висота : 75 см
ширина: 120 см
глибина: 66 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Цвет | Красный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 660 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Користувацькi характеристики | |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |