


4 031 ₴
Опис товару
Скандинавський письмовий стіл B-140 дуб Сонома
Письмовий стіл B-140 - це сучасний предмет меблів для молодіжної кімнати, офісу і студії. Стільниця виготовлена ??з міцної плити МДФ кольору дуб Сонома з білими фасадами ящиків. Під верхом ви знайдете два практичних висувних ящика для дрібних предметів і наукових матеріалів. Між ящиками є відкрите відділення, в якому ми можемо зберігати зошити і книги. Каркас столу зроблений з міцного металу, пофарбованого в білий колір. Практичний письмовий стіл з просторим верхом і відділеннями для необхідних речей - запорука гарної організації роботи та навчання. Письмовий стіл рекомендується для облаштування молодіжної кімнати, робочого куточка у вітальні, студії або офісі.
Матеріал: МДФ / метал
Колір: дуб Сонома + білий / білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 760 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Фасады | МДФ |
| Користувацькi характеристики | |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |