
5 679 ₴
Опис товару
Поворотний ігрове крісло для гравця
Крісло Rapid від Signal меблі - цікава пропозиція для користувачів, що цінують комфорт і зручність. Висока м'яка спинка з вигином в області попереку забезпечує правильне положення сидячи і зручну підтримку спини. Ігрове крісло оснащене підлокітниками, на яких ми можемо підтримувати і розслабляти руки. Крісло з тканинної оббивкою - це перш за все міцний вид оббивки і адекватна циркуляція повітря. Елегантна рядок і контрастні кольорові вставки додають стилю і елегантності. Виріб рекомендовано для сучасних інтер'єрів молодіжної кімнати, офісів, квартир. Пластикові колеса в комплекті.
Матеріал: тканина
Колір: чорний / червоний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Цвет | Черно-красный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 13 кг |
| Высота с учетом спинки | 109 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 56 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Глубина кресла | 47 см |
| Ширина кресла | 65 см |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Подставка для ног | Нет |
| Эргономичный подголовник | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Нет |
| Поворот подлокотника под углом (вокруг своей оси) | Нет |
| Регулировка поясничного валика | Нет |
| Синхромеханизм | Нет |
| Угол наклона подголовника | Нет |
| Функция автоматической блокировки механизма качания | Нет |