


7 236 ₴
Оксамитове крісло Едвард від Signal
Надзвичайно елегантний стілець Edward - це предмет меблів, який додає стиль і клас інтер'єру у вікторіанському стилі. Крісло обшито красивим матеріалом - темно-синім оксамитом, додатково простьоганних декоративними гудзиками, що надає меблям елегантності. Ззаду на спинці є додатковий декоративний елемент - молоток, що робить крісло оригінальним і неповторним. Меблі оснащена невеликими підлокітниками, завдяки чому сидіти на ній ще зручніше. Крісло Edward має масивні чорні дерев'яні ніжки, воно стійке і міцне.
Матеріал: bluvel 86 оксамит / дерево
Колір: темно-синій / чорний
Габаритні розміри:
висота стільця: 99 см
глибина сидіння: 45 см
ширина сидіння: 55 см <


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 990 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |