



2 931 ₴
Стілець H-441 (тканина) Signal - простота і елегантність, закладені в нього, підкріплені якісними матеріалами. Витончено зігнутий хромований профіль знаходить продовження цієї лінії в спинці і сидінні, оббитих цупкою тканиною з м'яким наповнювачем. Красиво виділяються горизонтальні лінії на спинці, розбавляють моноліт оббивки і підкреслюють легкий нахил назад, який покликаний збільшити площу дотику і забезпечити легкість розслаблення м'язів спини. У надійності і довговічності стільця Н-441 не доводиться сумніватися. Польський виробник гарантує якість своїх виробів та їх безпеку.
Характеристики Стілець H-441 (тканина) SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - тканина.
Колір : сірий
Розміри:
Ширина стільця: 42 см
Глибина сидіння: 41 см
Висота стільця зі спинкою: 102 см
Висота ніжки: 46 см.
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1020 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Высота стула с учетом спинки | 1020 |