
5 679 ₴
Стілець Modern Cherry Matt Velvet
Унікальне крісло Cherry Matt Velvet завдяки своїй оксамитової стеганой тканини прекрасно вписується як в сучасну вітальню, так і в офіс. Оббивка крісла ускладнює всмоктування рідин, що робить його більш міцним і легким у догляді. Комфортність сидіння забезпечується високою просторій спинкою і зручними підлокітниками. Чорні металеві ніжки роблять меблі стійкою і міцною. Крісло доступно в декількох колірних варіантах.
Матеріал: матовий 59 оксамит / метал
Колір: чорний / чорний мат
Габаритні розміри:
висота стільця: 87 см
глибина сидіння: 43 см
ширина сидіння: 57 см
висота сидіння: 48 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Красный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |