


2 839 ₴
Елегантне оксамитове крісло з прострочкою
Сучасний сірий стілець Mila Velvet - це оригінальний мінімалістський стілець від Signal меблі. М'яке сидіння стільця, оброблене приємним на дотик оксамитом, переливається на світлі і радує своєю елегантністю. Ніжки стільця виготовлені з міцного Точеного металу, пофарбованого в чорний матовий колір. Ніжки стільця оброблені пластиковими подушечками для захисту підлоги від подряпин. Внутрішня частина крісла декорована модною прострочкою, спинка крісла гладка. Крісло рекомендується для оформлення в стилі модерн, лофт, гламур. Ідеально підходить для створення обідньої гарнітура з дерев'яним або лакованим столом.
Матеріал: тканина bluvel 19 / метал
Колір: чорний каркас / чорний
Габаритні розміри:
висота стільця: 87 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |