



3 115 ₴
Опис товару
Сучасне оксамитове крісло Otto Velvet гламур
Стілець OTTO Velvet - цікава пропозиція для сучасної їдальні, вітальні або офісу. Комфортне сидіння і спинка крісла оббиті м'якою тканиною з елегантною прострочкою. Оббивна тканина дуже приємна на дотик і злегка опалесцирует. Основа меблів - метал, пофарбований в чорний матовий колір. Висока спинка забезпечує зручну опору для спини, що робить меблі надзвичайно зручної. Універсальна форма добре підійде і в молодіжній кімнаті.
Матеріал: оксамитова тканина / метал BLUVEL 86
Колір: темно-синій / чорний матовий
Габаритні розміри:
висота стільця: 94 см
висота сидіння: 48 см
ширина сидіння: 44 см
глибина сидіння: 39 см


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 940 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Высота стула с учетом спинки | 940 |