
3 756 ₴
Оксамитовий стілець в гламурному стилі Chic Matt Velvet
Сучасне крісло Chic Ancient Pink - це красивий дизайнерський стілець для сучасних столових і віталень. М'яке крісло виглядає оригінально і стає прикрасою нашого будинку. М'яке сидіння стільця оброблено приємним на дотик оксамитом красивого старовинного рожевого кольору. Матеріал перешкоджає всмоктуванню рідин, що робить його дуже практичним і легким у догляді. На внутрішній стороні спинки і сидіння є декоративна строчка, яка надає стиль і елегантність всьому предмету меблів. Спинка стільця проста. Ніжки стільця виготовлені з Точеного металу, пофарбованого в чорний колір. Весь стілець виглядає дуже модно і оригінально.
Матеріал: матовий 63 оксамит / метал
Колір: антично-рожевий / чорний матовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Розовый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Розовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |