



4 762 ₴
Опис товару
Colin B Оксамитовий обідній стілець з бежевого оксамиту
Бежевий стілець Colin B Velvet з колекції Signal - це унікальна пропозиція для дизайну інтер'єру в стилі модерн, гламур або лофт. Елегантний стілець додає стилю і кидається в очі. М'яке зручне сидіння оброблено високоякісним оксамитом. Усередині сидіння модні прикраси у вигляді стьобаного матеріалу, спинка сидіння гладка. Ніжки стільця виготовлені з міцного і стійкого металу, пофарбованого в чорний матовий колір. Стілець, призначений для їдальні або вітальні, також відмінно підійде для спальні або модною підліткової кімнати. Переливається на світлі тканину оббивки робить цей предмет меблів прикрасою сучасного інтер'єру.
Матеріал: тканина блакитного крана. 28 / , металевий каркас
Колір: бежевий / чорний мат
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | металл |
| Спинка | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Высота стула с учетом спинки | 820 |