







5 314 ₴
Сучасне крісло Cherry Velvet від Signal меблі
Унікальне крісло Cherry Velvet завдяки своїй оксамитової стеганой тканини прекрасно вписується як в сучасну вітальню, так і в офіс. Оптимальне положення для сидіння та зручні підлокітники забезпечують комфортний відпочинок. Переливається на світлі темно-синя оббивка контрастує з тонкою чорною основою.
Матеріал: змішувач з оксамитової тканини. 86 / метал
Колір: темно-синій / чорний матовий
Габаритні розміри:
висота стільця: 83 см
глибина сидіння: 44 см
ширина сидіння: 45 см
висота сидіння: 47 см
висота підлокітника по краю: 60 см
висота підлокітника у спинки: 64 см


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |