

2 748 ₴
Класичний столовий стілець H-261
Простий і позачасовий стілець H-261 - ідеальний предмет меблів для їдальні та кухні. Крісло класичної форми захоплює своєю простотою, сидіння з все ще модною екокожі і хромовані ніжки створюють предмет меблів, який впишеться в будь-який інтер'єр. Крісло стане ідеальним вибором для цінителів класики і вневременности. Стілець доступний в багатьох кольорах.
Матеріал: кожзам / метал
Колір: кремовий / хром
Габаритні розміри:
висота стільця: 96 см
глибина сидіння: 38 см
ширина сидіння: 40 см
висота сидіння: 46 см
максимальне навантаження: 140 кг
Особливості продукту :
класичний стілець з екокожі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Кремовый |
| Цвет каркаса | Хром |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированный металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |