




2 381 ₴
Стілець CD-56 Signal виконаний в стилі американських ранчо. Кантрі - сільський стиль, де переважає поєднання вишуканості і практичності. У наш час цей напрям дуже популярний в декорі і обробці будинків, також і меблів.
Не обов'язково бути ковбоєм і сидіти на меблях тільки природного, дерев'яного кольору. Стільці марки CD-56 пропонуються в дуже яскравих тонах, серед яких - червоний, білий, блакитний, трюфель, чорний. Яскраві тони додадуть кухні або їдальні сучасного вигляду, не порушуючи традицій класичного кантрі. Ергономічність і економічність цієї покупки зробить приємне всьому Вашому оточенню.
Особливо природно такі меблі виглядають в заміських будинках. Чіткі лінії без надмірностей, досить містке сидіння - створять комфорт і затишок будь-якого вогнища. Фірма Signal пропонує Вам вільний вибір в декорі і свободу експериментів в інтер'єрі!
Характеристики Стілець CD-56 SIGNAL :
Матеріал: дерево.
Колір чорний
Розміри:
Ширина стільця: 40 см
Глибина сидіння: 36 см
Висота стільця зі спинкою: 85 см
Висота ніжки: 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Высота стула с учетом спинки | 850 |