





2 546 ₴
КРИС стілець на дерев'яних ніжках - СКАНДИНАВСЬКИЙ СТИЛЬ
Крісло KRIS в скандинавському стилі - це суть сучасного дизайну і наймодніших тенденцій.
меблі. Сидіння стільця виготовлено з міцного поліпропіленового пластику, на сидінні якого набита м'яка підкладка.
з м'якою подушкою, оббитих екокожа, ніжки виготовлені з масиву світлого бука.
Крісло зручне, легке і непідвладне часу. Завдяки незвичайному дизайну крісло Кріс ідеально підходить
він впишеться в інтер'єр кухні, їдальні, вітальні, кабінету і спальні. Стілець доступний в багатьох
варіанти кольору.
Матеріал: ПП пластик + екошкіра, дерев'яна рама
Колір: білий / дуб
Габаритні розміри:
висота: 83 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Цвет обивки | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | пластик |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Высота стула с учетом спинки | 830 |
| Спинка | полипропилен |