






3 664 ₴
Стильне крісло Piano Velvet із золотистою обробкою
Елегантний зелений стілець Piano Velvet від Signal. Меблі оббита бархатистою тканиною, яка дуже приємна на дотик. Зручне сидіння з профільованої високою спинкою робить крісло ідеальним для їдальні, ресторану, а також для офісів або холу готелю. Стьобана рядок на зовнішній стороні спинки. Зі смаком виконана і стійка поза в чорному матовому кольорі із золотистою обробкою надає інтер'єру елегантність і вишуканість.
Матеріал: змішувач з оксамитової тканини. 78 / метал
Колір: сірий / чорний мат
Габаритні розміри:
висота стільця: 92 см
глибина сидіння: 44 см
ширина сидіння: 45 см
висота сидіння: 49 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Черный, Золотой |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 920 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |