


1 558 ₴
Модель H-261 bis alu Signal - це чорно-біла досконалість від польських майстрів меблевої індустрії. На догоду найбільшій універсальності, а також заради отримання ідеального декору модерн був обраний в якості основного напрямку оформлення. Саме цей факт гарантував виробу витончені форми, а також витончені обводи на високій анатомічній спинці. Незважаючи на всю вишуканість напрямку модерн, в стільці простежуються і деякі нотки стриманості і лаконічності, що стало можливим завдяки популяризації інших напрямків декору. А це гарантує, що представлений стілець з легкістю впишеться в більшість сучасних інтер'єрів будь то простора вітальня або акуратна кухня з вираженою обідньою зоною. Екологічна шкіра, яка використовується в якості оббивки, також вносить свій внесок у формування образу і представляється в кольорах - беж, класичний чорний, вишуканий білий, крем, сірий та коричневий.
Характеристики Стілець H-261 bis alu SIGNAL :
Матеріал: метал хром, оббивка - екошкіра.
Колір:
Розміри:
Ширина стільця: 40 см
Глибина сидіння: 38 см
Висота стільця зі спинкою: 96 см
Висота ніжки: 45 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Серый |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 450 |
| Высота стула с учетом спинки | 960 |