




4 122 ₴
Стілець Trix velvet Signal привертає увагу ергономічною спинкою з декоративними стібками в формі ромбів. В якості оббивки використана зносостійка оксамитова тканина. Основу з високими ніжками виготовлено з металу і обтягнуто тканиною в колір оббивки. Стілець Trix velvet Signal, забезпечуючи максимальний комфорт, буде відмінним рішенням для сучасних інтер'єрів.
Характеристики Стілець Trix velvet SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - тканина оксамит
Колір сірий
Розміри:
Ширина стільця: 46 см
Глибина сидіння: 46 см
Висота стільця зі спинкою: 88 см
Висота ніжки: 47 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 470 |
| Высота стула с учетом спинки | 880 |