





3 389 ₴
Сучасний бежевий стілець Chic із золотими ніжками від Signal – унікальна пропозиція для сучасних, індустріальних та гламурних інтер'єрів. Гарне профільоване крісло надзвичайно зручне та комфортне. М'яке сидіння обтягнуте оксамитом модного бежевого кольору із вишивкою на внутрішній стороні сидіння, спинка крісла гладка. Стілець стоїть на міцних металевих ніжках, забарвлених у золотистий колір. Крісло виглядає дуже елегантно та сучасно.
Матеріал: оксамит BLUVEL 59/метал.
Колір: бордовий/чорний
Габаритні розміри:
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Бордовый |
| Цвет (оттенок) мебели | Красный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Бордовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 890 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |