

2 108 ₴
Темно-синій стілець Fox, оббитий оксамитом
Стілець Fox Velvet темно-синій - ідеальний стілець для сучасних аранжувань, красивий стілець, оббитий оксамитом, освіжить будь-який інтер'єр, додасть йому новий вираз і шик. Міцна основа крісла виготовлена ??з металу, пофарбованого в чорний матовий колір. Сидіння стільця оброблено бархатистою переливається тканиною. Оббивка меблів міцна і стійка до пошкоджень. Оксамитовий стілець Fox - це класичний дизайн в сучасній інтерпретації, він відмінно підійде в якості сидіння за столиком або журнальним столиком.
Матеріал: тканина оксамитовий кран.91 / метал
Колір: темно-синій / чорний
Габаритні розміри:
висота стільця: 86 см
глибина сидіння: 39 см
ширина сидіння: 44 см

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |