






1 915 ₴
Сучасне крісло Ethan- це оригінальне мінімалістичне крісло від компанії Intarsio. М'яке сидіння стільця, обшите приємним на дотик велюром, захоплює своєю елегантністю. Ніжки виготовлені з міцного металу, пофарбовані в чорний колір. Внутрішня частина сидіння прикрашена модною прошитою строчкою. Стілець рекомендується для оформлення інтер'єру у стилі модерн, лофт або гламур.
Матеріал: тканина велюр / метал
Колір: темний беж / чорний
Габаритні розміри:
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 915 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |