






3 991 ₴
Розміри:
Матеріал:
Колір - темно-синій
Увага! В готових виробах відтінки кольору можуть дещо відрізнятися від представлених на сайті, що зумовлено особливостями налаштувань екрану на Вашому пристрої.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Темно-синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |