







1 915 ₴
ЗНАЙОМТЕСЬ Стілець EARI! Обіднє крісло EARI впишеться в будь-який інтер'єр! Прохолодне крісло обтягнуте м'якою оксамитовою тканиною. Поєднання оксамиту та чорної сталевої рами надає вашому інтер’єру ексклюзивний вигляд, якого ви шукаєте. Доступний у кількох кольорах, тому комбінуйте та поєднуйте, щоб отримати найкращий результат!
Матеріал: тканина велюр / метал
Колір: чорний
Габаритні розміри:
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |