






4 841 ₴
М'яке крісло ідеально підходить для скандинавських і сучасних інтер'єрів. Виготовлений з міцної оксамитової тканини рожевого кольору, стілець буде красиво виділятися на тлі будь-якої кімнати і в той же час не перекриватиме декор завдяки легкій формі. Стійка металева основа, пофарбована в чорний колір, характеризується високою стійкістю до пошкоджень і довговічністю протягом багатьох років.
Представлене крісло дуже зручне і дозволяє комфортно підтримувати спину під час сидіння.
Вибираючи наше крісло, Ви забезпечуєте себе не тільки практичним і функціональним предметом меблів, а й місцем, де Ви зможете відпочити від повсякденних справ.
Розміри:
Матеріал:
Колір - Бірюзовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Да |
| Покрытие | Без покрытия |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет (оттенок) мебели | Бирюзовый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Бирюзовый |
| Цвет | Бирюзовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |