





31 558 ₴
Стіл Armani SIGNAL - це простота і елегантність, чіткість ліній і мінімум декору. Завдяки оригінальному дизайну в стилі хай-тек і незвичайним конструктивним рішенням представлена модель стане справжньою окрасою вітальні або сучасної їдальні. Плавність ліній і закруглені обриси прямокутних деталей підкреслюють елегантність дизайну, а ніжний кремовий і білий відтінки кольорової палітри приємно пожвавлюють навколишнє оточення. У кращих традиціях стилю, стіл Armani виготовлений з поєднання скла і металу, однак, для додання міцності виробу використані окремі деталі з якісного МДФ. Для підвищення функціональності виробу передбачена можливість підвищити місткість столу за рахунок рухомої вставки в центрі стільниці.
Характеристики Стіл Armani SIGNAL:
Матеріал:
Колір:
Розміри:
Висота: 76 см
Довжина/довжина в розкладеному вигляді: 140 - 200 см
Ширина: 90 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Кремовый, Белый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 2000 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2000 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1400 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | МДФ |
| Столешница | МДФ |