

5 001 ₴
Стіл Damar II SIGNAL - вишукана модель від польського виробника. Відрізняються підвищеною міцністю, адже метал каркаса обробляється антикорозійною фарбою, а скло після гарту не може бути подряпане нічим, крім особливо міцних мінералів типу алмаз або сапфір. При цьому відзначається вкрай вдале поєднання елементів сучасного технократичного суспільства і мистецтва, вираженого стильним орнаментом на склі. Стіл розрахований на 4-6 осіб.
Характеристики Стіл Damar ІІ SIGNAL:
Матеріал:
Колір : чорний
Розміри:
висота: 75 см
довжина: 100 см
ширина: 60 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Каркас, ножки | хромированный металл |
| Столешница | стекло каленое |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |