





4 212 ₴
Крісло поворотне Rino Signal виглядає самобутньо і оригінально. Воно ідеально підходить як для домашнього, так і для офісного використання. Використовується таке крісло на робочих місцях біля письмового або комп'ютерного столу. Збільшення різноманітності потенційних місць установки виробу забезпечується колористичним розмаїттям м'якої оббивки. На вибір покупцеві пропонується чотири базові кольори. Яскравий червоний з чорними боковинами виявиться доречним в команді співробітників прекрасної статі. Класичний чорний колір більш строгий і підходить для чоловічої половини співробітників. Універсальний сірий - це традиційний офісний колір, рекомендований всім співробітникам, незалежно від статевої приналежності. Синій колір оббивки виділяється на тлі інших пропозицій і може бути використаний для дотримання корпоративного стилю. Тканинна оббивка і пластиковий каркас крісла Rino неймовірно прості в догляді. Металева база пофарбована в нейтральний чорний колір. Фарба допомагає захистити метал від корозії і надає виробу деякого лиску завдяки глянцевому блиску. Пластикові ролики ефективні і на твердому, і на килимовому покритті.
Характеристики Крісло офісне Rino Signal:
Матеріали:
Колір: сірий і білий
Розміри:
Висота: 77 см
Висота ніжки: 46-54 см
Ширина сидіння: 50 см
Глибина сидіння: 37 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Анатомические свойства | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 77 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 54 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 46 см |
| Глубина кресла | 37 см |
| Ширина кресла | 50 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 37 см |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Комплектация | |
| Дополнительный комплект роликов | Нет |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Подставка для ног | Нет |
| Эргономичный подголовник | Нет |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Нет |
| Поворот подлокотника под углом (вокруг своей оси) | Нет |
| Регулировка поясничного валика | Нет |
| Синхромеханизм | Нет |
| Угол наклона подголовника | Нет |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Функция автоматической блокировки механизма качания | Нет |