






2 241 ₴
Сучасна обідня група в просторій вітальні буде виглядати дорого і стильно, якщо в її складі буде присутній комплект стільців Otto SIGNAL. Кожен з представлених екземплярів виглядає як солідне крісло для бізнес-керівника в дещо одомашненому і спрощеному варіанті. Дизайн стільця виконаний в лаконічному стилі модерн, який цілком поєднується не тільки з кухонно-їдальнею обстановкою приватної квартири, але цілком доречний в стінах офісу або ресторану. Висока ергономічна спинка і глибоке сидіння стільця Otto забезпечують підвищений комфорт, завдяки чому щоденний прийом їжі перетворюється на справжнє гастрономічне задоволення. Пружна м'яка оббивка додатково декорована рядком, за рахунок якого на спинці утворюються об'ємні квадрати. В якості підстави використаний металевий каркас з прямими круглими ніжками. Стілець доступний в декількох колірних комбінаціях: білі і кольору дуба ніжки, а також синя, бежева, сіра і кольору графіту оббивка.
Характеристики Стілець Otto SIGNAL :
Матеріал: метал, оббивка - тканина
Колір :Бежевий / Дуб
Розміри:
Ширина стільця: 44 см
Глибина сидіння: 39 см
Висота стільця зі спинкою: 94 см
Висота ніжки: 48 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый, Дуб молочный |
| Цвет каркаса | Дуб натуральный |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 940 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Высота стула с учетом спинки | 940 |