
5 405 ₴
Ricardo B Оксамитовий обідній стілець з оксамиту
Оригінальна крісло Ricardo B Velvet - це сучасний стілець з привабливим дизайном, розроблений для задоволення вимог найвимогливіших користувачів. Комфортна спинка і підлокітники з внутрішньої сторони прикрашені декоративною прострочкою, яка додає стиль і клас. Стійка конструкція крісла спирається на чотири металеві ніжки чорного кольору. Оксамитове крісло Ricardo Velvet прекрасно вписується в сучасні тенденції в дизайні інтер'єрів. Дизайнерське крісло відмінно підійде для сучасних віталень, їдалень, а також кімнат і спалень.
Матеріал: тканина блакитного крана. 86 / метал
Колір: темно-синій / чорний матовий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 880 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 480 |
| Высота стула с учетом спинки | 880 |