




2 108 ₴
Стілець Moris SIGNAL з дерев'яним каркасом в кольорі бук. Сидіння і спинка виконані з міцного пластику в широкій колірній гамі. Стілець Моріс Сигнал є ідеальним рішенням для скандинавських інтер'єрів.
Характеристики Стілець Moris SIGNAL :
Матеріал:
Колір світло-сірий
Розміри:
Ширина стільця: 46 см
Глибина сидіння: 38 см
Висота стільця зі спинкою: 85 см
Висота ніжки: 46 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Цвет обивки | Светло-серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Высота стула с учетом спинки | 850 |