



5 220 ₴
Стілець FN-SC Signal - елегантний і затишний, стильний і вінтажний. Ця модель прекрасно доповнить інтер'єр спальні або вітальні.
Благородством і витонченістю ліній відрізняється каркас стільця. Тут грає роль не тільки колірна гамма основи, але і хвилеподібні лінії передніх ніжок стільця, а також каркаса під оббивкою надають моделі неповторного вигляду. Додамо сюди ще оббивку в подовжню смужку, темного бежевого фону і округлу форму спинки. Весь цей ансамбль виглядає гармонійно і стильно.
Стілець Signal FN-SC - зразок затишку і міцності. Оббивка відрізняється якістю і витривалістю, а сама структура стільця - стійка і ергономічна. І не забуваємо, що як і при виготовленні всіх меблів фірми Signal, тут використані тільки екологічно чисті і безпечні матеріали.
Ця модель - прекрасний варіант для відпочинку і розслаблення, місце для приємних хвилин спілкування в колі сім'ї та друзів.
Стілець Signal FN-SC - класичний варіант, який чудово виглядатиме в сучасному інтер'єрі і додасть йому неповторність.
Характеристики Стілець FN-SC SIGNAL :
Матеріал: дерево, оббивка - тканина.
Колір на вибір: білий і сірий
Розміри:
Ширина стільця: 47 см
Глибина сидіння: 44 см
Висота стільця зі спинкою: 97 см
Висота ніжки: 46 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 970 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево, ткань |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Высота стула с учетом спинки | 970 |