





10 076 ₴
Комплект меблів для передпокою з шафою
Функціональний комплект для прихожей П-004 - це сучасний предмет меблів, який дозволить вам насолоджуватися гармонією і порядком в передпокої. Набір складається з декількох елементів, які дозволять організувати простір і організувати місце для жакетів, шарфів, шапок, взуття та капців. У конструкцію меблів входить дзеркало, шафа з штангою і полками, панельна вішалка з полицею і взуттєву шафу з ящиком. Цей універсальний набір забезпечить місце для кожного предмета одягу і допоможе підтримувати порядок в зазвичай вузькому просторі коридору. Все зроблено з міцної ламінованої дошки кольору дуба Вотан. Польський продукт гарантує якість і задоволення при повсякденному використанні.
Колір: дуб Вотан
Матеріал: ламінований картон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет | Дуб белёный |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб молочный |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Длина | 1050 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |