









24 847 ₴
Сучасний стіл Detroit Ceramic – це квінтесенція поєднання прикладного мистецтва з функціональністю об'єкта. Практичний стіл розміром 160х90 можна легко збільшити до розміру 200х90, зсунувши стільницю. Гарний верх покритий сучасною керамікою. Ефект мармуру на стільниці виглядає дуже елегантно і надасть інтер'єру нового стильного обличчя. Стіл спирається на міцний каркас кольору білий глянець. Розсувний стіл - чудова альтернатива невеликим приміщенням, він щодня займає мало місця, при необхідності ми можемо легко розкласти його, щоб розмістити всіх домочадців або гостей. Цей предмет меблів рекомендується для інтер'єрів у стилі модерн та гламур.
Матеріал: кераміка, МДФ, метал
Колір: білий ефект мармуру / білий глянець
Габаритні розміри:
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | раздвижной |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1800 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1800 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1400 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, МДФ |
| Столешница | Керамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кухонного стола | Нет |
| Размер столешницы кухонного стола | Да |
| Трансформация кухонного стола в журнальный столик | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |