



19 473 ₴
Сучасний стіл Dali Ceramic – це квінтесенція поєднання прикладного мистецтва з функціональністю об'єкта. Гарна стільниця покрита сучасною керамікою. Ефект мармуру на стільниці виглядає дуже елегантно і надасть інтер'єру нового стильного обличчя. Стіл спирається на міцний каркас кольору чорний мат. Цей предмет меблів рекомендується для інтер'єрів у стилі модерн, лофт та гламур.
Матеріал: кераміка, метал
Колір: білий ефект мармуру / чорний мат
Особливості продукту:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1800 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | Керамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кухонного стола | Нет |
| Размер столешницы кухонного стола | Нет |
| Трансформация кухонного стола в журнальный столик | Нет |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |